KKK

Miks Kalla Mööbel?

Pikaajaline kogemus ja tahe pakkuda korrektset teenust ning head kvaliteeti on Kalla Mööbli üks peamisi eesmärke. Meie näol leiad endale usaldusliku koostööpartneri, kui oled orienteeritud tulemusele. Kliendina oled oma, ja omadele pakume vaid parimat.

Kuidas pakkumist küsida?

Kalla Mööbel on ennekõike tootja. Seetõttu eeldame, et hinnapärijal on lähteülesanne juba paberil või failis olemas. Saada see koos materjalide kirjelduste ja oma kontaktandmetega meile. 1–2 nädala jooksul (oleneb töö mahukusest) vastame Sulle pakkumisega. Mida täpsem on hinnapäring, seda lihtsamini ja kiiremini saame vastata.

Kuidas meiega kohtuda?

Pärast pakkumise saamist soovitame igal juhul enne otsuse tegemist meie müügiesindajaga kohtuda (aadressid kontaktide all). Erimööbli tellimine pole lihtsalt ost ja müük. See on protsess ja koostöö, kus on võimalik valida paljude variantide vahel. Kõige sobilikumad lahendused just Sulle leiame laua taga asju arutades ja läbi rääkides. Selliste kohtumiste käigus selgub ka kõige õigem hind, sest kõiki nüansse pole võimalik paberile panna.

Miks ühes teises firmas on sama asi palju odavam?

Oleme selgelt tulemusele orienteeritud ettevõte. Head tulemust pole võimalik saavutada asju üle jala tehes. Paraku just seal tihtipeale kokku hoitaksegi. Hea tulemuse nimel tuleb vaeva näha ja seda meie klient meilt ootabki. Me ei luba endale lihtsaid ja halbu lahendusi. Meile on oluline kliendi rahulolu, mitte müük võimalikult madala hinnaga. Ühte ja sama asja on tõesti võimalik teha väga erineva hinnaga, sest kõik sõltub viimistluse tasemest, furnituuride valikust, konstruktsioonist jne. Sellest erinevusest on tellijal tihti raske aru saada. Seetõttu soovitame kindlasti enne otsuse langetamist meiega kohtuda.

Kuidas tellida?

Tellimus loetakse vastuvõetuks, kui hinnapärija on sooritanud ettemaksu 50% ulatuses pakkumise kogusummast Kalla Mööbli kontole või sõlminud tööettevõtu lepingu, kus on fikseeritud maksete kord ja viis. Pärast ettemaksu laekumist või lepingu sõlmimist võtab Sinuga ühendust meie konstruktor, kes vaatab üle objekti ja võtab ka vajalikud mõõdud.

Kas te tulete ise mõõtma?

Mõõtmas käime ainult siis, kui klient soovib meie valmistatud mööblile ka paigaldusteenust. Kui klient soovib mööbli ise paigaldada, siis ootame tema käest ka täpseid mõõte.

Mis ajaks valmib tellimus?

Pakkumise faasis prognoosime valmimise aega meie tehases. Teise tärminina toome välja orienteeruva paigalduse lõpptähtaja. Need kuupäevad kehtivad juhul, kui tellimus on esitatud 3 tööpäeva jooksul. Hilisema tellimise puhul lepitakse kokku uued tähtajad.

Kas peale tellimist saab veel midagi muuta?

Mis puudutab nt köögitehnikat, valamuid, segisteid või mingeid muid tooteid, mis pole otseselt meie omatoodang, siis need soovime “lukku” panna enne tellimist, kuna need tellitakse esmajärgus meie lattu. Pärast tellimist neid esemeid üldjuhul enam muuta ei saa. Konstrueerimise faasis võib teha väikseid muudatusi mööbli osas (mõõdud, viimistlus, mõningal juhul furnituur jne). Kalla Mööbli konstruktorid koostavad kõikidele toodetele tööjoonised, millega on võimalik enne tootmist tutvuda.

Kas mõõdud ikka on õiged?

Kui on tegemist n-ö sisseehitatava mööbliga (piirneb seintega vms konstruktsioonidega), siis mõõdab meie konstruktor objekti alati üle. Köökide puhul on see absoluutselt vajalik. Lahtise mööbli puhul pole objekti külastus üldjuhul vajalik.

Kas kööki saab tellida koos tehnikaga?

Kalla Mööbel pakub alati köögimööblit koos tehnikaga. Tehnika valiku osas on kliendil suhteliselt vabad käed. Enim müüdud märkideks on meil läbi aastate olnud Siemens, Whirlpool, Miele, Electrolux, AEG.