Firmast

Firmast

Kalla Mööbel valmistab eritellimusel mööblit, mida ise kutsume projektmööbliks. Meie jaoks on iga töö ainulaadne tervik. Parima tulemuse saavutamiseks kasutame rahvusvahelistele standarditele vastavaid materjale ning Euroopa juhtivate firmade mööblitarvikuid. Hoiame end mööbliturul toimuvate uuenduste ning trendidega pidevalt kursis, sest ainult nii saame pakkuda hetkel parimat võimalikku lahendust.

Meie suurim väärtus on paindlik tootmisprotsess. Hinnapakkumise sobimisel mõõdistame objekti, koostame ja kooskõlastame joonised ning toodame ja paigaldame mööbli.

Ajalugu

Kalla Mööbel OÜ alustas tegevust 1993. aastal. Juba 25 aastat oleme tootnud eritellimusel mööblit. Igal aastal valmistame üle 400-le kliendile just sellise mööbli, millest nad unistavad. Paljud hotellid, bürood, kohvikud, restoranid, kauplused ja kodud on sisustatud meie mööbliga. Veerandsajandi jooksul oleme läbinud palju muutusi, kuid üks asi on jäänud algusaastatest samaks - valmistada "Kalla kvaliteedi" mõttega loodud mööblit.

Ajalugu
Kvaliteet

Kvaliteet

Kvaliteet pole midagi muud kui vastavus tellija soovidele. Seepärast selgitame juba hinnapakkumise ajal kliendile kuni pisima detailini erinevaid võimalusi. Toome esile erinevaid meetodeid mööbli valmistamisel ning tutvustame erinevaid tehnoloogiaid ja viimistlusmaterjale.

Oleme ettevõttes valmistatavate toodete ja teenuste kvaliteedi tõstnud sellisele tasemele, et kui keegi soovib meilt madalate nõudmistega toodet, oleme sunnitud ära ütlema, kuna meie kvaliteedijuhtimissüsteem ISO 9001-2000 ei võimalda seda teha.

Meie eesmärk on pigem üllatada klienti seeläbi, et võrreldes sarnase hinnatasemega ettevõttega saab ta paremate funktsionaalsete omaduste ja väga hea viimistlusega mööbli.

3D mõõdistamine

Olulist rolli mängib objektide eelnev 3D mõõdistamine - tuleme ise kohale ja teeme kõik vajalikud mõõdistused. See võtab algul pisut rohkem aega, aga hilisemal paigaldamisel istub mööbel ideaalselt. Ära jäävad ebameeldivad üllatused ja ümbertegemised, mis tähendab, et meie töö valmib lubatud ajaks.

3D mõõdistamine
Pühendumine viib edasi

Pühendumine viib edasi

Kõrgekvaliteediline toode ei teki iseenesest. Selle saavutamiseks on vaja iga päev midagi paremaks muuta. Samuti peab kogu meeskond mõistma eesmärki ühtemoodi. Kõik algab detailidest. Selle põhimõtte elluviimiseks on Kalla Mööbel teinud tohutuid jõupingutusi. Samas on selge, et see töö ei lõpe kunagi ja alati oleme alles poolel teel. Meil on jaksu ja tahtmist valitud teel edasi liikuda ja pakkuda alati maksimaalset kvaliteeti.

Tunneme uhkust Äripäeva koostatud mööblitootjate TOP-i kuulumise üle ning pingutame igapäev, et lüüa seni parimaks tulemuseks olnud teine koht peagi üle.

Veelgi rõõmustavam on klientide ja sisearhitektide usaldus meie vastu. Kalla Mööblis on valminud GO Spa, V Spa, Arensburg Boutigue Hotel & Spa, GMP ClubHotel hotellimööbel, restorani 180 kraadi by Matthias Diether. Oleme sisustanud GoldTime, Expressions, BobBon ja Kalevi kauplused ning Saare Golfi ja Pärnu Bay Golf klubihooned.

Majandusnäitajad

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque convallis tincidunt bibendum. Aliquam blandit ipsum sed est fermentum efficitur.

Vaata
kreediidiinfost

Keskkond

Eesti on Euroopa Liidus üks metsarikkamaid riike. Meie asukoht ökoloogiliselt tundliku Läänemere ääres sunnib meid pidevalt mõtlema loodusressursside säästlikule kasutamisele. Kasutame keskkonnasõbralikke materjale ning võtame puidust alati maksimumi - me ei raiska puitu ning tootmises tekib minimaalselt jäätmeid. Kalla Mööbli tootmine asub Kuressaare vanalinna tsoonis keset elamurajooni. Asukoht on pannud meile eriti ranged keskkonnatingimused ja oleme pideva kaaslinlaste tähelepanu all.